26.04.2019

УКРАЇНЦІ ОБРАЛИ НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА

Цьогорічна весна для українців насамперед знаменувалася виборами Президента України. 31 березня відбувся перший тур президентських перегонів, а вже за три тижні українці зробили вирішальний вибір. Наразі вже завершено підрахунок голосів. За даними ЦВК впевнену перемогу на виборах отримав Володимир Зеленський. 

Електоральні вподобання мешканців Святопетрівського майже ідентичні до столичних трендів.  Так,  за  Володимира Зеленського проголосувало майже 61, 6 % святопетрівчан, які взяли участь у волевиявленні (у Києві, для порівняння - 60,17%) , а за Петра Порошенка свій голос віддали приблизно 36, 67 % голосуючих у Святопетрівському (цей показник також майже відповідає столичному - 36, 95 %). 
Характерно, що у другому турі виборів явка не поступилася першому. 21 квітня на святопетрівські дільниці завітали 64% виборців, внесених до бюлетенів. 
Варто відзначити, виборчий процес у Святопетрівському був організований на належному рівні, усі представники дільничних комісії спрацювали злагоджено та відповідально. І попри виборчу активність, на дільницях значних черг помічено не було. Тож дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення волевиявлення громадян у нашому селі.

Категорії:

Популярні новини