26.04.2019

РОБИМО СЕЛО ЧИСТІШИМ

У районі триває весняний двомісячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. Долучилися до доброї справи і cвятопетрівські  працівники з благоустрою.

Так, для поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою населеного пункту сільською радою  було розроблено низку заходів,  що передбачали проведення робіт із впорядкування та покращення санітарного стану території села, ліквідації стихійних сміттєзвалищ,  утворених протягом осінньо-зимового періоду.
Вже очищено від піщаної суміші шляхові смуги, тротуари, павільйони на зупинках громадського транспорту на вулицях Центральній та Володимирській. Поступово приводяться в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, сквери, дитячі та спортивні майданчики. Триває побілка дерев і опор на вул. Центральній.
Постійно проводиться роз'яснювальна робота серед мешканців щодо необхідності очистки приватних ділянок та прилеглих до них територій, про заборону спалювання відходів та листя. Організовано вивіз сміття з приватного сектора, кладовища, несанкціонованих сміттєзвалищ. Вже вивезено на полігон твердих побутових відходів більше 15 кубометрів непотребу.

Категорії:

Популярні новини