26.04.2019

ІЗ ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ

Виїзні прийоми профільних лікарів у Святопетрівському проводилися і раніше. А 15 квітня всі охочі жителі села мали можливість безкоштовно відвідати мобільний кабінет медичної рентгендіагностики. Прийом пацієнтів проходив поруч із сільською медамбулаторією.  Попри те, що пройти обстеження виявили бажання майже 90 осіб,  черг тут майже не помітили. 

Крім рентгендіагностики, пацієнти, серед яких було чимало людей похилого віку, отримали корисну консультацію від фахового лікаря. А вже за декілька тижнів після діагностування до сільської амбулаторії ЗПСМ мають надійти результати обстежень, з якими  зможуть ознайомитися   відвідувачі мобільного рентгенкабінету.   
- Така практика виїзних прийомів є дуже корисною та потрібною для нас, - запевняє жителька Святопетрівського Лідія Ковбасенко. - Адже діагностування ми змогли пройти в селі, не виїжджаючи із Святопетрівського. Це дуже зручно. Тому хочу подякувати організаторам такого корисного заходу, зокрема, Святопетрівському сільському голові Антону Овсієнку. 
Натомість у сільській раді повідомили, що такі важливі для жителів села акції неодмінно будуть проводити і в майбутньому.  

Категорії:

Популярні новини