25.05.2019

А ПОПЕРЕДУ - ЛІТО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

Завжди по-особливому зворушливі почуття викликає мить, коли на шкільному подвір’ї  збирається велика шкільна родина. З роками майже незмінними залишаються атрибути свята Останнього Дзвоника: вдячні слова одинадцятикласників, зворушливі пісні про школу у виконанні кращих вокалістів закладу, щирі настанови педагогів. Та головне – це атмосфера, яка одразу полонить кожного глядача свята.

 Букет емоцій, сплетений із ностальгії, безпосередньої дитячої радості та притаманного лише дитинству оптимізму, у подарунок отримали всі учасники та гості урочистої лінійки, що відбулася  24  травня у Святопетрівській школі.

Традиційно головними героями свята стали одинадцятикласники (класний керівник – О. М. Бажан) та учні дев’ятих класів (9-А – класний  керівний Л. М. Гірак; 9-Б – класний керівник Л. Ф. Коломієць).  Під гучні оплески всіх учасників лінійки вони  здійснили коло пошани на шкільному майданчику та зайняли почесне місце серед численної учнівської родини.  

Та аплодували того дня не лише випускникам. А й найкращим учням школи та переможцям спортивних й творчих змагань та конкурсів. Із рук директора закладу Миколи Неруша подяки отримали найуспішніші школярі. А вчитель фізичної культури Микола  Давиденко відзначив подарунками здібних спортсменів, які прославили рідну школу на турнірах різних рівнів.

Додали загальної піднесеності святу вокальні та хореографічні виступи вихованців школи - Марії Мулик та Надії Бегметюк. Та, певно, щонайбільше позитивних емоцій викликала пісня Останнього Дзвоника, яку допомогли відтворити всі одинадцятикласники за допомогою гучного дзвону.

Та й після завершення лінійки дітвора не охоче залишала шкільне подвір’я. Селфі з улюбленими вчителями, спільні класні фото  на згадку в шкільному скверику –  радістю  світилися очі школяриків, які жваво ділилися з друзями   планами на канікули. Тож нехай цього літа здійснення найзаповітніші мрії всіх учнів та майбутніх абітурієнтів.   

Категорії:

Популярні новини