Далі

25.05.2020

З 26 травня Київщина теж послаблює карантин

З 26 травня на Київщині буде послаблений карантин: дозволять роботу міського, міжміського та обласного транспорту, роботу дитсадків, готелів та спортивні змагання.

Про це сьогодні, 25 травня, під час брифінгу заявив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін.

"Радий повідомити вам – з 26 травня у Київській області карантин пом’якшуємо".

Детальніше


25.05.2020

До уваги користувачів громадського транспорту!

Завтра, 26.05.2020 р. відновлюється робота маршруток номери 741 та 742. Важливо: проїзд у автобусі обов’язково в захисній масці та виключно на сидячих місцях. Будьте обережні, дотримуйтесь встановлених правил. Бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Вартість проїзду НЕ змінюється і залишається такою, як була до карантину.

Щасливої дороги !!!

Детальніше


23.05.2020

Київщина не послаблюватиме карантин з 22 травня

20 травня уряд ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Цим документом передбачене послаблення або припинення протиепідемічних заходів на території регіонів на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Рішення приймають з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак: інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення) має становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 - менше ніж 50 %; СЕРЕДНЯ кількість ПЛР-тестувань - понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів, інформує пресслужба Київської облдержадміністрації

Детальніше


19.05.2020

МІНІПОЛЕ З НОВИМ ПОКРИТТЯМ

У Святопетрівському завжди турбувалися про здоров'я підростаючого покоління. Зокрема, у селі надається належна увага розвитку спорту. Юні спортсмени вже здобували нагороди не лише на районних, обласних та всеукраїнських змаганнях, а на міжнародних турнірах. Та наймасовіший і найулюбленіший вид спорту, це, звісно, футбол. Не даремно ж його називають грою мільйонів. Нещодавно у населеному пункті з'явився новий стадіон, було облагороджена територія навколо нього.

Детальніше


Далі