Далі


18.01.2020

БОЙОВИКИ "Л-ДНР" ЗМУШУЮТЬ ПЕРЕВІЗНИКІВ ЗБИРАТИ БАЗУ “УКРАЇНСЬКИХ ДИВЕРСАНТІВ”

Контррозвідка СБУ встановила, що представники так званого "МДБ ЛНР" ставлять приватним перевізникам завдання зі збору інформації про громадян, які постійно їздять на підконтрольну Україні територію.

Детальніше


28.12.2019

І Новий рік - на поріг, і Різдво - у хату

25 грудня, якраз на Різдво, у клубі с. Святопетрівське відбувся Великий новорічний концерт, який об'єднав своєю творчою феєрією всю велику громаду-родину цього мальовничого села.

У затишній залі сільського будинку культури зібралося стільки глядачів, що й яблуку ніде було  впасти. І дорослі, і діти, затамувавши подих, чекали на початок "Зимової казки", таємниці якої всім присутнім почала відкривати зразкова студія сучасної хореографії "Вернісаж". А "Новий рік" дзвінкоголосо заявив про себе вустами тріо у складі Миколи Анацького, Анни Сегін та Емілії Гельгар. І навіть "Маленькі ялиночки" від зразкової студії сучасної хореографії "Вернісаж" закружляли в новорічному таночку, зачувши "Щедрик" у виконанні зразкового вокального ансамблю "Співаночка". 

Детальніше


22.12.2019

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАПАЛИВ ЦЕНТРАЛЬНУ ЯЛИНКУ СЕЛА

Суботнього ранку, 21 грудня, у центральному сквері Святопетрівського відбувалося надзвичайне дійство. Для привітання з Днем Святого Миколая жителів села та запалення різнобарвними вогниками сільської ялинки-красуні, до велелюдного, бурхливого і дуже веселого моря діточок та  їхніх батьків завітали казкові герої.

І вмить  ошатний, а вечорами ще й сяючий різнокольоровою ілюмінацією сквер, став територією нестримного дитячого щастя. Бо ж як засяяли очі у малечі!!! Ще  яскравіше та веселіше, ніж ті вечірні вогники. І на те були свої пояснення. 

Адже яких тільки сюрпризів не приготували для гостей дійства його творці - театр-студія "Колоритми" -  веселі конкурси, танці, хороводи під запальну музику та, звісно, казкову виставу…

Детальніше


Далі