24.11.2019

У НОВОМУ КОРПУСІ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ УЖЕ НАВЧАЮТЬ ПРЕКРАСНОМУ

На початку листопада у будівлі на вулиці Господарській розпочалися творчі заняття. Колишнє приміщення медабулаторії капітально відремонтували та переобладнали для розміщення класів Святопетрівської дитячої школи мистецтв. 

Завдяки стрімкому зростанню кількості учнів декілька років тому виникла гостра потреба в збільшенні площі закладу. І цього року завдяки зусиллям місцевої влади  було знайдено механізм для вирішення досить непростого питання.  
Святопетрівська сільська рада знайшла вихід зі складної ситуації - будівлю колишньої медичної амбулаторії було передано школі мистецтв. Звісно ж, споруда потребувала значного ремонту і відповідних грошових вкладень. Та у досить короткі терміни ремонтні роботи було проведено й позашкільний навчальний заклад засяяв свіжими фарбами. 
- Щиро дякую сільській раді, голові Антону Овсієнку, всім причетним до облаштування нового корпусу дитячої школи мистецтв. 

Тут зроблено гарний ремонт, утеплено стіни, біля ДШМ вимощено бруківкою майданчик, при вході встановлено охайні лавочки. І ось з 11 листопада у новому корпусі вже ведуться заняття. До затишного приміщення переїхало 11 класів. 
Тут нині знаходяться класи баяну, академічного та народного вокалу, образотворчого мистецтва, гітари, флейти та інші. Лише 7 класів залишилося в основному корпусі, - розповідає директор Святопетрівської ДШМ Зінаїда Іванівна Кожем'яченко. - Насправді для нас це визначна подія. Адже Святопетрівська дитяча школа мистецтв - один з найбільших позашкільних навчальних закладів не лише Києво-Святошинського району, а й Київської області,  в якому долучаються до світу прекрасного 960 дітей, із них майже 600 із нашого села. 
І бажаючих опанувати ази образотворчого мистецтва, вокалу, гри на гітарі, баяні, фортепіано з кожним роком стає все більше.
Це й не дивно, бо в мистецькій школі  вдалося сформувати прекрасний колектив професіоналів, які з любов'ю і терпінням турбуються про всебічний розвиток особистості дитини, про її естетичне виховання, що дуже важливо у наші прагматичні часи. 
У Святопетрівській ДШМ вже склалися свої добрі традиції. Для прикладу, тут започатковано дванадцять творчих конкурсів, що проходять протягом навчального року, а ще вихованці постійно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних творчих змаганнях. Участь в них - це неабиякий позитивний стимул для дітей, який змушує їх ще більше трудитися, освоювати все нові грані мистецтва. Це ж можна сказати і про відкриття нового корпусу. Тож сподіваємося, що тут зростатимуть таланти, яким аплодуватимуть не лише на рідній сцені, а й на найпрестижніших майданчиках країни і світу.

Категорії:

Популярні новини