29.11.2019

ТРІУМФ ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ СВЯТОПЕТРІВСЬКОГО

Багата талантами наша земля. Вміють українці й добре працювати, й гарну пісню заспівати, що настрій підніме, окрилить, змусить пригадати шедеври народної творчості, знані з дитинства. Саме для популяризації народної пісні проводяться у нас численні фольклорні фестивалі, котрі збирають тисячі вдячних слухачів.

Не став винятком і Національний чемпіонат України з фольклору «Euro Folk», який відбувся 16-17 листопада в Запоріжжі. Майже 100 колективів із різних куточків нашої країни взяли участь у цьому дійстві.

Гідно представили Святопетрівське на святі аматорської творчості Зразковий фольклорний ансамбль "Співаночка" та творчий колектив "Витребеньки". За умовами конкурсу кожен колектив повинен був виконати дві пісні й презентувати себе вимогливому журі та публіці. Й наші аматори сцени виконали поставлені завдання просто чудово - шалені оплески лише підтвердили, що художні колективи під орудою талановитого керівника Олени Удовиченко творчо зростають, адже ансамбль "Співаночка" здобув перше місце, а "Витребеньки" - друге. Безсумнівний успіх і всеукраїнське визнання творчих колективів Святопетрівського.

"Враження від заходу лише позитивні. На фестивалі панувала дружня атмосфера. Кожен колектив хотів представити себе якнайкраще, мав свою родзинку. А вдалий виступ "Співаночки" та "Витребеньок" спонукає, надихає далі працювати, щоб і в подальшому дарувати радість людям", - ділиться враженнями Олена Удовиченко.

А потім була цікава екскурсія Запоріжжям і шлях додому. Готувати концертну програму односельцям. Адже 25 грудня відбудеться великий концерт за участі хореографічних та фольклорних колективів Святопетрівського. Слідкуйте за афішами.

Категорії:

Популярні новини