22.12.2019

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАПАЛИВ ЦЕНТРАЛЬНУ ЯЛИНКУ СЕЛА

Суботнього ранку, 21 грудня, у центральному сквері Святопетрівського відбувалося надзвичайне дійство. Для привітання з Днем Святого Миколая жителів села та запалення різнобарвними вогниками сільської ялинки-красуні, до велелюдного, бурхливого і дуже веселого моря діточок та  їхніх батьків завітали казкові герої.

І вмить  ошатний, а вечорами ще й сяючий різнокольоровою ілюмінацією сквер, став територією нестримного дитячого щастя. Бо ж як засяяли очі у малечі!!! Ще  яскравіше та веселіше, ніж ті вечірні вогники. І на те були свої пояснення. 

Адже яких тільки сюрпризів не приготували для гостей дійства його творці - театр-студія "Колоритми" -  веселі конкурси, танці, хороводи під запальну музику та, звісно, казкову виставу… 


Це треба було тільки бачити,  чути,  відчувати. Переповісти все просто неможливо. А втім, неможливо забути і  особливе відчуття гармонії, оновлення, добра і любові, у яке занурилися, як у дивовижний безмежний океан, усі глядачі. Бо ж, виявляється, Святий Миколай дарує не тільки  солодкі подарунки. У дні сонцестояння, долаючи всі перепони, він приносить світу оновлення, а з ним і добро, і любов, і довгоочікуваний мир -  на Землю і у душі. "І засяє оновлене у могутньому Дніпрі сонце  над рідним Святопетрівським, над усією Україною!" З такими віншуваннями до  присутніх звернувся Святий Миколай та запросив усіх до хороводу навкола центральної ялинки села, яка вмить засяяла на його прохання.  
Безумовно, не забули організатори заходу, який проходив за підтримки Святопетрівської сільської ради,  і про  смачні подарунки для малечі.  Тож найменші жителі села поверталися зі свята із солодощами у руках, а ще зі світлими мріями у своїх чутливих дитячих серцях! 

Категорії:

Популярні новини