28.12.2019

І Новий рік - на поріг, і Різдво - у хату

25 грудня, якраз на Різдво, у клубі с. Святопетрівське відбувся Великий новорічний концерт, який об'єднав своєю творчою феєрією всю велику громаду-родину цього мальовничого села.

У затишній залі сільського будинку культури зібралося стільки глядачів, що й яблуку ніде було  впасти. І дорослі, і діти, затамувавши подих, чекали на початок "Зимової казки", таємниці якої всім присутнім почала відкривати зразкова студія сучасної хореографії "Вернісаж". А "Новий рік" дзвінкоголосо заявив про себе вустами тріо у складі Миколи Анацького, Анни Сегін та Емілії Гельгар. І навіть "Маленькі ялиночки" від зразкової студії сучасної хореографії "Вернісаж" закружляли в новорічному таночку, зачувши "Щедрик" у виконанні зразкового вокального ансамблю "Співаночка". 
Для шанувальників театрального мистецтва особливий подарунок - "Лісова пісня" від театральної студії "Дзиґа". Для любителів східних танців - "Табла" та "Трабл-фьюжи" від студії східного танцю "Данара". Для знавців зарубіжної естради - "Lavender's blue", "Simple the best", "Rainbow" і "Let's twist again" у виконанні Марії Савустьян, Єлизавети Колесник, Мілани Ярової та Вікторії Реган відповідно. А для фанатів пісні української - "Квітка душа" від Олександри Сухенко і, звісно ж, "Підманула, підвела" від того ж таки зразкового вокального ансамблю "Співаночка". 
Тобто, на всі смаки та вподобання, щоб кожному було цікаво й весело! Бо, що б там не чудила природа за вікном, а за календарем таки "Зима" (у виконанні Надії Бегметюк), у присутніх - "Гарний настрій" (Анастасія Реган), десь на підході - "Заметіль" (Анна Реган і Олена Удовиченко) і скоро "Новий рік" (Вікторія Гельгар)! 

Якщо ж у когось і були якісь сумніви з цього приводу, то вони миттєво розвіялися після виступу загальних улюбленців - "Витребеньок", який викликав вже не оплески, а справжні овації! Бо  цей творчий колектив, добре відомий далеко за межами Святопетрівського, і "Чорною редькою" щедро всіх пригостив, і про "Новий рік" ще раз дотепно та весело нагадав, і "Новорічною вітальною" всіх неабияк порадував.
Звісно, це далеко не повна розповідь про всі ті мистецькі дива та скарби, якими порадував того дня своїх гостей Святопетрівський Великий новорічний концерт… Тому що час того душевно-творчого єднання якось зовсім непомітно добіг кінця, і зі сцени вже лунає фінальна пісня… Звісно ж - "Різдвяна"! Яку спільно виконали всі учасники концертної програми. За що отримали, на додачу до вдячних овацій, ще й цілий фонтан із різнокольорових сяйливих зірочок святкового феєрверку. 
Ну от, здається, і все… А нам залишається лише приєднатися до щирих побажань, які лунають зі сцени. Чуєте? "Хай вам майбутнє дарує надію і хай збуваються всі ваші мрії!" Бо ж, як відомо, вже Новий рік до порогу підступає, а Різдво благою звісткою до хати вступає. З чим вас усіх і вітаємо!

Радислав Кокодзей, 
фото автора

 

Категорії:

Популярні новини