28.01.2020

БЛАГОДІЙНІСТЬ. ВОНИ ПОДАРУВАЛИ ВЕТЕРАНАМ СВЯТО

Напередодні Водохреща у Святопетрівському збирали подарунки для ветеранів, які перебувають в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни. Адже з листопада 2014 року тут проходять реабілітацію не лише ветерани Другової світової, діти війни, а й учасники АТО. На базі закладу сформовано головний центр реабілітації демобілізованих воїнів, які брали участь в антитерористичній операції.

Святопетрівці охоче долучилися до акції «Вчимося творити добро». Зокрема, активну участь у зборі найрізноманітніших смаколиків: цукерок, печива, вафель, фруктів, чаю, кави взяли працівники та вихованці дитячого садочка і місцевої школи.

А 19 січня різновікова делегація святопетрівців відправилася в Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни у Циблях. Найтепліші вітання гості адресували  захисникам Вітчизни, вони дякували за ратний подвиг в ім’я цілісності України, натомість ветерани висловили щиру вдячність  за увагу та подарунки.

А потім був концерт. Ветеранів своїми виступами радували учні Святопетрівської дитячої театральної студії «Дзиґа» (художній колектив Наталія Удовиченко), колектив «Витребеньки» (Олена Удовиченко) і зразковий вокальний ансамбль «Співаночка».

Чудове виконання колядок та щедрівок на мить повернуло присутніх у дитинство, в ті незабутні роки, які вже не можливо повернути.

Ветерани гучними оплесками, стоячи, дякували артистам із Святопетрівського за душевне виконання, щирість та небайдужість.  Свято, сплетене із розмаїття яскравих виступів, стало найкращим подарунком для мужніх захисників.

А художній керівник «Витребеньок» Олена Удовиченко запевнила, що такі  благодійні виїзні концерти плануються і в майбутньому. Тож до наступної зустрічі в Циблях.

Категорії:

Популярні новини