10.04.2020

НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВЩИНИ – ДОДАТКОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ

 

Сьогодні, 10 квітня, на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київщини, повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

Адже з 18.03.2020 по 09.04.2020 в Київській області зареєстровано 140 підтверджених випадків захворювання (в т.ч. 10 дітей); 583 випадки підозри на інфікування; 1607 контактних осіб знаходяться під медичним спостереженням; мали місце 5 летальних випадків.

Епідемічна ситуація продовжує ускладнюватися. Фахівці очікують пік захворювань в області з 11 по 20 квітня.

Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила:

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. суботи 11 квітня цього року до 06 год. 13 квітня 2020 р. та з 13 год. 18 квітня до 06 год 21 квітня 2020 р.).

2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.

3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.

4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

– на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічні обмежувальні заходи до таких суб’єктів господарювання;

– складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.

7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

Категорії:

Популярні новини