11.04.2020

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗДОЛАЄМО КОРОНАВІРУС

В Україні посилені заходи боротьби з коронавірусом. У Святопетрівському, приміром, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, припинили роботу деякі заклади. Але продовжують працювати продуктові магазини, аптеки, комунальні підприємства. Працює й сільська рада.

При ній створено штаб, що координує діяльність КП, соціального працівника, "Отчого дому", церковної громади, волонтерів для підтримки вразливих категорій святопетрівців та проведення профілактичних заходів. Водночас прийом громадян тимчасово припинено.

У селі двічі на тиждень проводиться дезінфекція вулиць Святопетрівського та прибудинкових територій. Щоденно в під'їздах багатоповерхівок дезінфікуючим розчином протираються ліфти, ручки, двері, дзеркала, поручні, миються сходові клітини.

Значна увага приділяється  соціальному напряму роботи. Спільні зусилля були направлені на виявлення та підтримку одиноких, літніх людей, багатодітних родин, які конче потребують допомоги. Зокрема, їм доставлені продуктові набори, маски.

Також адресно була передана матеріальна допомога тим мешканцям села, які протягом лютого-березня зверталися за підтримкою до сільської ради.

Та розслаблятися ще зарано, на жаль, кількість хворих у районі, селі зростає, а тому варто згуртуватися, не порушувати умов карантину, по максимуму обмежити перебування в громадських місцях та в місцях масового перебування людей, жорстко дотримуватись протиепідемічних правил та санітарного законодавства.

Категорії:

Популярні новини