16.04.2020

ЗВЕРНЕННЯ СВЯТОПЕТРІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ОВСІЄНКА АНТОНА МИХАЙЛОВИЧА

Зараз усі ми переживаємо непрості часи. Стрімке розповсюдження вірусу COVID-19 позначилося на всіх сферах діяльності, у різній мірі вплинуло на спосіб життя кожного з нас. Виклики сьогодення спонукали мене, як керівника органу місцевого самоврядування, до ухвалення швидких рішень та негайних дій. 

Ми зосередили свої зусилля на вирішенні головних завдань, які сьогодні стоять перед суспільством і нашою громадою зокрема. Це насамперед підтримка сільських медиків та забезпечення їх необхідними засобами захисту. Другий, та не менш важливий, напрям - допомога вразливим категоріям жителів села. Йдеться про одиноких, літніх людей, багатодітні сім'ї… Я вдячний всім небайдужим мешканцям Святопетрівського, які об'єдналися навколо цієї благородної місії - депутатам, членам виконкому, соціальному працівнику, релігійним громадам та волонтерським організаціям. Спільні зусилля повсякденно увінчуються добрими справами, які згуртовують всіх нас та роблять сильнішими. 
 Сьогодні, як ніколи, важливою є робота комунальних служб села. І вони відповідально та невтомно виконують поставлені завдання. Постійно проводяться заходи із дезінфекції сільських доріг, прибудинкових територій, під'їздів багатоповерхівок… Водночас не зупиняються планові роботи із благоустрою населеного пункту, вирішення важливих стратегічних завдань для нашої громади.  
Я дякую всім, хто в цей надскладний період професійно виконує свої функції. Адже від кожного з нас зараз залежить, як швидко ми зможемо зупинити розповсюдження вірусу. На жаль, змушений констатувати, що кількість встановлених випадків COVID-19 у Святопетрівському зростає. Тому закликаю всіх бути пильними та суворо дотримуватися правил карантину. За можливості обмежте спілкування, відвідини магазинів, інших установ та закладів. Потурбуйтеся про літніх батьків. Мінімізуйте всі ризики можливого зараження.
Спробуйте використати вільний час із користю для себе та своїх близьких. Щиро зичу всім здоров'я та впевнений, що дисциплінованість і терпіння, милосердя і віра допоможуть нам пройти це нелегке випробування.

Категорії:

Популярні новини