22.04.2020

БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО БАСЕЙНУ РОЗПОЧАЛОСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ДИТЯЧОГО САДОЧКА

На вихованців закладу дошкільної освіти "Буратіно" після вимушеного карантину чекає приємний сюрприз. Незабаром на території дитячого садочка розпочнуться роботи зі спорудження  модульного басейну.

Це буде окрема споруда з усіма умовами для проведення занять із плавання протягом всього року. Окрім басейну, також передбачено місце для душових кабінок  та тренерської кімнати.

Як стверджують лікарі, заняття в басейні - це найбільш безпечний вид фізичної активності, який дуже корисний. Адже під час плавання зміцнюється імунна система, опорно-руховий апарат, малюк рідше хворіє; покращуються робота серцево-судинної системи, обмінні процеси, осанка і координація рухів, виробляється витривалість, гнучкість; розвивається дихальна система; підвищується загальний тонус організму, з'являється апетит, нормалізується режим сну; зникає стрес, агресія, гіперактивність.

Більше того, під наглядом досвідченого тренера, в колі друзів малюк, граючись, легше навчається плавати. А з п'яти років розпочинається новий етап: малечу вчать плавати різними стилями. У цей період проявляються задатки, які можуть стати початком навіть спортивної кар'єри.

Планується, що у новому модульному басейні  одночасно зможуть займатися 8-10 діток віком від 4 до 6(7) років.  Заняття зможуть відвідувати виключно вихованці дитячого садочка "Буратіно".

- Втілити в життя такий масштабний проєкт ми можемо завдяки підтримці сільської та районної влади, - розповідає директор закладу Леся Бахадор. - Це важливий крок, адже йдеться про створення сприятливих умов для  фізичного розвитку малечі, здоров'я підростаючого покоління. Більше того, відкриттям басейну наші наміри не обмежуються. Запланована ще добудова соляної кімнати. Впевнена, що зовсім скоро наш модульний басейн стане для малечі улюбленим місцем корисного дозвілля.

 

Категорії:

Популярні новини