25.04.2020

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ІЗ ЗАМІНИ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ

У Святопетрівському централізоване водопостачання з'явилося ще в радянські часи. Тому зрозуміло, що  зараз комунікації перебувають у досить плачевному стані, зношені й потребують негайної реконструкції.

Як і було анонсовано на початку року, роботи з оновлення мереж, які проводить КП "Святопетрівське", розпочалися з першим теплом.  

- Втілювати в життя проєкт почали ще місяць тому. Нині прокладаємо нову мережу від магазину "Фора" на вулиці Володимирській - вздовж вулиці Тепличної -  до нового корпусу дитячої школи мистецтв, що на вул. Господарській. Загалом протяжність мереж становить 750 метрів. Цю ділянку маємо намір закінчити до кінця квітня. На об'єкті працює небагато людей, тому карантинних обмежень  не порушуємо.

До речі, мережу прокладаємо за новими технологіями, без зняття асфальтового покриття - методом підземного горизонтально-направленого буріння. Це так звані безтраншейні технології, - розповідає директор КП "Святопетрівське" Анатолій Полянський.

А ще під час карантину працівники підприємства постійно проводять дезінфекцію всіх вулиць села, територій біля вхідних груп будинків. У міру своїх сил і можливостей комунальники забезпечують належний санітарний стан  у Святопетрівському.

Категорії:

Популярні новини