23.05.2020

Київщина не послаблюватиме карантин з 22 травня

20 травня уряд ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Цим документом передбачене послаблення або припинення протиепідемічних заходів на території регіонів на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Рішення приймають з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак: інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення) має становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 - менше ніж 50 %; СЕРЕДНЯ кількість ПЛР-тестувань - понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів, інформує пресслужба Київської облдержадміністрації

Нині у Київській області інцидентність - 13,9 особи на 100 тис. населення (потрібно менше 12-ти).

Через те, що один із необхідних чинників перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права ухвалювати рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів.

Одночасно повідомляється, що Київська ОДА щоденно проводить моніторинг протиепідемічної ситуації. В разі її поліпшення, рішення про послаблення протиепідемічних заходів буде прийнято негайно.

Фото із сайту unn.com.ua

Категорії:

Популярні новини