25.05.2020

З 26 травня Київщина теж послаблює карантин

З 26 травня на Київщині буде послаблений карантин: дозволять роботу міського, міжміського та обласного транспорту, роботу дитсадків, готелів та спортивні змагання.

Про це сьогодні, 25 травня, під час брифінгу заявив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін.

"Радий повідомити вам – з 26 травня у Київській області карантин пом’якшуємо".

Зокрема, дозволять регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському та внутрішньо обласному сполученні. Але кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння, перед початком кожної зміни салони слід дезінфікувати, а водії мають проходити температурний скринінг. Відстань між пасажирами та водієм становитиме не менше метра або має бути захисний екран, усі пасажири і водій повинні бути в захисних масках.

За умови дотримання протиепідемічних заходів також можуть розпочати роботу дитячі садки та готелі, проводитися спортивні заходи без глядачів і за умови, що буде не більше 50 учасників. Якщо учасників більше, то слід звертатися за погодженням до МОЗ.

Що стосується релігійних заходів, то їх проведення можливе за умови перебування у приміщенні одної особа на 10 метрів і температурного скринінгу на вході. Також всі мають бути в масках, і має бути облаштоване місце дезінфекції рук.

Але ще раз наголошуємо – треба дотримуватись належних заходів безпеки, адже Володін наголосив, що жорсткий карантин буде повернуто, якщо захворюваність зростатиме.

Фото із відкритих джерел

Категорії:

Популярні новини