02.06.2020

ІЗ 1 ЧЕРВНЯ ЗАПРАЦЮВАЛИ СПОРТЗАЛИ ТА ВІДНОВИЛИСЯ МІЖОБЛАСНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Про це на брифінгу заявляв міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Повідомляє Укрінформ.

З 1 червня наступний етап пом'якшення карантинних заходів - дозволена робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів", - сказав Степанов і уточнив, що 1 червня також відкривається міжобласне сполучення.

Також він зазначив, що МОЗ надало свої рекомендації щодо роботи спортзалів, фітнес-центрів, міжобласного сполучення.

"Якщо ми кажемо про користування спортзалами, фітнес-центрами, то в обов'язковому порядку рекомендовано на входах проводити термоскринінг. Якщо температура людини 37,2 та вище, то вона не може допускатися. Також ми рекомендуємо, щоб у спортзалах дотримувалися норми 1 людина на 10 кв.м, обов'язково щоб були антисептики на вході до закладів", - сказав Степанов.

Він додав, що працівники спортзалів повинні носити маски або респіратори.

"Функціонування басейнів дозволено також з певними обмеженнями щодо кількості людей, які перебувають на одній доріжці", - зазначив Степанов.

Міністр наголосив, що на період карантину забороняється у фітнес-центрах використання багаторазових рушників, тобто треба користуватися виключно персональними рушниками, також забороняється функціонування SPA-зон та надання послуг масажу.

"Якщо йдеться про міжобласне сполучення, то в тих областях, які не переходять на наступний етап, тобто не відповідають критеріям...таке сполучення може відбуватися з певними обмеженнями. Наприклад, перевезення в громадському транспорті можливе при заповнені не більше 50% місць, також всі пасажири повинні бути в масках або респіраторах", - сказав Степанов.

Також міністр наголосив, якщо ситуація з поширенням коронавірусу погіршуватиметься, обласна влада може ухвалити рішення про припинення міжобласного сполучення на певний термін.

Фото із сайту Укрінформ

Категорії:

Популярні новини