16.06.2020

ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ШКОЛЯРІВ-2020

Цьогоріч вперше навчальний рік завершився без урочистої лінійки.  Через  пандемію COVID-19 українські школярі змушені були майже три місяці  збагачуватися знаннями дистанційно. Як під час карантину було організовано роботу в Святопетрівській ЗОШ та про особливості  оздоровлення учнів влітку  розповідає директор школи Микола Неруш.

 

- Насамперед хочу подякувати вчителям за креативний та професійний підхід до впровадження та пошуку нових форм навчання. За налагодження більш тісного зв’язку з батьками, учнями. Незважаючи на карантинні обмеження, ми більш-менш успішно завершили навчальний процес. Оцінки вже виставлені.

А вже 29 травня, замість традиційної лінійки з нагоди свята Останнього Дзвоника, провели педагогічну раду за підсумками навчального року.

Педрада пройшла з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Зараз вже розроблено графік видачі свідоцтв про базову загальну середню освіту для 9-класників. На 11-класників ще чекає зовнішнє незалежне оцінювання.

- А скільки учнів цього року залишають рідні пенати?

- У Святопетрівській школі цьогоріч 19 випускників 11 класу. Будемо сподіватися, що онлайн-уроки та ЗНО допоможуть їм вступити до обраних вищих навчальних закладів, професійних закладів освіти.

 

- Медики попереджають, що новий спалах коронавірусу можливий вже восени, а тому готуватися слід вже зараз. Чи створюються у школі умови для дистанційної освіти?

- Так, ми працюємо над вирішенням цієї проблеми. Маємо намір створити шкільну платформу онлайн освіти. Це дозволить дитині, яка з якихось причин (через хворобу чи введення чергових карантинних обмежень), не відвідує школу,  наздоганяти шкільну програму дистанційно.

 

- І насамкінець, кілька слів про оздоровлення школярів влітку 2020, адже і в цьому питанні, мабуть, виникли певні проблеми, пов’язані з пандемією коронавірусу.

- Cільським головою Антоном Михайловичем Овсієнком вже підписані угоди з дитячими таборами на оздоровлення дітей цього літа. Як і у попередні роки сільська рада передбачила кошти на оздоровлення школярів пільгових категорій та талановитої молоді. Вже навіть попередньо укладені договори. Планувалося, що діти зможуть оздоровитися у таборі "Лісовий" на Тернопільщині та на морському узбережжі Одещини, де юні святопетрівці відпочивали  кілька років поспіль і були задоволені тамтешніми умовами й сервісом.

Однак, з огляду на карантинні обмеження, сьогодні оздоровчу кампанію зможемо розпочати лише у випадку дотримання всіма сторонами декількох умов. Насамперед, оздоровчі заклади, в яких плануємо оздоровити наших дітей, повинні обов’язково отримати відповідні дозволи від санітарно-епідеміологічної служби. Крім того, цим дитячим таборам слід мати або створити відповідну медичну базу.

З іншого боку, батьки дітей мають надати заяву-згоду. І головне - це бажання самих дітей. Лише за умови дотримання всіх цих умов, кампанія з оздоровлення учнів нашої школи може розпочатися, але не раніше 15 липня.

Категорії:

Популярні новини