16.07.2020

НА СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ ДО НОВОГО ХРАМУ

В Україні ще з часів Святого Володимира – хрестителя Русі ревно шанують Апостолів Петра і Павла - учнів Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу. Образи цих Святих золотою ниткою вплетені в історію нашого рідного краю.

Ось і 12 липня вперше в новому храмі Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла (настоятель - протоієрей Михаїл Ткач) зібралася громада села на святкове богослужіння з нагоди храмового свята.

Святкову літургію очолив настоятель Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Архієпископ Агапіт. Йому співслужили представники духовенства Вишнівського благочиння. Архієпископ Агапіт звернувся до вірян із проповіддю та вітальним словом. Він побажав усім Божого благословення та віри непохитної. А також закликав дбати не лише про фізичне тіло, а й про душу та частіше приходити до церкви та знаходити час для молитви.

Разом із парафіянами участь в святковому богослужінні взяв Святопетрівський сільський голова Антон Овсієнко. 

Від усього духовенства села настоятель парафії протоієрей Михаїл Ткач привітав односельців із храмовим святом, побажав святопетрівцям міцного здоров`я, щастя й добробуту кожній родині.

 

 

Категорії:

Популярні новини