27.10.2020

ТЕПЕР УЧНІ СВОЄЧАСНО ТА У КОМФОРТНИХ УМОВАХ ДОЇЖДЖАТИМУТЬ ДО ШКОЛИ

На цю подію чекала вся шкільна спільнота. І ось на шкільне подвір'я заїхав новенький автобус-красень. Його салон уже скоро заповнить дитячий сміх та гомін. Транспортний засіб  незабаром розпочне довіз до школи діток, які живуть на масивах, віддалених від навчального закладу.  Він курсуватиме за основним маршрутом: від "Петровського кварталу" до Святопетрівської ЗОШ, також передбачені й додаткові маршрути.

В автобусі 34 місця, за необхідності він буде виконувати декілька рейсів, щоб безпечно та швидко доставити до школи учнів.

"Комфорт та безпека дітей - це один із пріоритетів розвитку нашої громади, - зазначив сільський голова Антон Овсієнко. - Дуже радію, що тепер дітки своєчасно і у комфортних умовах доїжджатимуть до навчального закладу, бо переконаний, що турбота про найменших мешканців Святопетрівського повинна бути постійною. Тому ми максимально сприяли появі в нашому закладі такого потрібного транспортного засобу."  Як днями повідомив директор Святопетрівської ЗОШ Микола Неруш, шкільний автобус запустять одразу після  поновлення навчання в школі, адже до 31 жовтня учні займаються дистанційно.
Варто зазначити, що з появою шкільного автобуса, дія учнівських квитків не припиняється. Діти й надалі можуть на пільгових умовах доїжджати до школи на маршрутках. 

Категорії:

Популярні новини