Cільський голова

ОВСІЄНКО АНТОН МИХАЙЛОВИЧ

25 жовтня 2015 року на виборах Петрівського  сільського голови перемогу  здобув Антон Михайлович Овсієнко. На його підтримку свої голоси віддали 88 відсотків жителів села Петрівське (нині Святопетрівське) Києво-Святошинського району Київської області, які взяли участь у голосуванні. Вперше на цю посаду А.М. Овсієнко був обраний у жовтні 2010 року.

Народився Антон Михайлович  Овсієнко  25 квітня 1979 р. на Київщині. У 1999 році закінчив Петрівську загальноосвітню школу. Має чотири вищі освіти. У 2005 році здобув кваліфікацію  юриста у Київському  юридичному інституті МВС України. За чотири роки  закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю – «державне управління» та здобув  звання магістра.

У 2011 році завершив навчання на факультеті «Фінанси» в Полтавському університеті економіки та торгівлі та отримав кваліфікацію спеціаліста з фінансів. У 2017 році в цьому ж виші здобув диплом за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці».

Має значний управлінський досвід. До обрання  сільським  головою дев’ять років обіймав керівні посади в фінансових та страхових компаніях столиці. До того працював старшим державним виконавцем Києво-Святошинського районного відділу Київського обласного управління юстиції.

Одружений. Має двох дітей: сина та доньку.

(04598) 5-89-96

 

Популярні новини