СIЛЬСЬКА ПРОГРАМА «ТУРБОТА» на 2018 р.

  1. Обґрунтування необхідності прийняття Програми

Сільська програма Турбота на 2018 рік розроблена з метою покращення соціально-побутових та матеріальних умов осіб, зазначених в  Законах України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний захист дітей війни», а також учасників ВВВ, прирівняних до них, малозабезпечених верст населення, ліквідаторів та потерпілих на ЧАЕС, багатодітних сімей, жінок, які народили та виховали троє та більше дітей, мобілізованих, учасників АТО, учасників бойових дій, інвалідів І, ІІ, та ІІІ груп, дітей інвалідів, переселенців з зони АТО, які мають реєстрацію місця проживання село Святопетрівське, а також інших мешканців с. Святопетрівське.

Прийняття даної Програми надасть можливість мешканцям села вирішити невiдкладнi питання матеріального, медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування та інформаційного забезпечення вищеназваних верст населення  села Святопетрівське.

Матеріальна допомога надається мешканцям, які мають реєстрацію місця проживання в селі Святопетрівське.

 

2.Мета i завдання Програми

Метою програми є надання допомоги соціально незахищеним верствам населення та покращення медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування та інформаційного забезпечення, поліпшення матеріального становища інвалідів війни, дітей війни, учасників ВВВ, прирівняних до них, малозабезпечених верст населення, ліквідаторів та потерпілих на ЧАЕС, багатодітних сімей, жінок, які народили та виховали троє та більше дітей, мобілізованих, учасників АТО, учасників бойових дій, інвалідів І, ІІ, та ІІІ груп, дітей інвалідів, переселенців з зони АТО, які мають реєстрацію місця проживання в селі Святопетрівське, та інших мешканців с. Святопетрівське.

Основними завданнями Програми є створення додаткових органiзацiйних, фінансових і матеріально-технічних умов для виконання мети Програми.

 

З.Фінансування Програми

Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів місцевого сільського бюджету та інших джерел відповідно до законодавства.

 

4.Заходи щодо реалізації Програми

4.1 Проводити обстеження матеріально-побутових умов інвалідів війни, дітей війни, учасників ВВВ, прирівняних до них, малозабезпечених верств населення, ліквідаторів та потерпілих на ЧАЕС, багатодітних сімей, жінок, які народили та виховали троє та більше дітей, мобілізованих, учасників АТО, учасників бойових дій, інвалідів І, ІІ, та ІІІ груп, дітей інвалідів, переселенців з зони АТО, мешканців села з метою вивчення потреб та надання конкретної допомоги.

Виконавець: депутати сільської ради - постійно

 

4.2 Вживати заходів для надання матеріальної допомоги інвалідам війни, дітям війни, учасникам ВВВ, прирівняним до них, малозабезпеченим верствам населення, ліквідаторам та потерпілим на ЧАЕС, багатодітним сім`ям, жінкам, які народили та виховали троє та більше дітей, мобілізованим, учасникам АТО, учасникам бойових дій, інвалідам І, ІІ, та ІІІ груп, дітям інвалідам, переселенцям з зони АТО, які мають реєстрацію місця проживання в с. Святопетрівське та іншим мешканцям с. Святопетрівське.

Виконавець: виконком Святопетрівської сільської ради – постійно

 

4.3 Проводити iнформацiйно - роз’яснювальну роботу серед населення села щодо зміни або нововведень у законодавство з питань соціального захисту населення.

Виконавець: депутати сільської ради – постійно, працівник соціальної служби.

 

4.4 Органiзовувати та проводити заходи по вшануванню багатодітних сімей, відзначенню Дня сім’ї, Дня матері, Дня Перемоги, Дня села, інші культурні заходи, екскурсії, паломництва для мешканців села.

Виконавець: виконком сільської ради, завідувач клубу, КП «Святопетрівське».

 

4.5 Проводити заходи щодо відзначення ветеранів війни, людей похилого віку, інвалідів, чорнобильців, ліквідаторів, багатодітних сімей, в т.ч. надання адресної матеріальної допомоги до відзначення: Дня сім’ї, Дня матері, Дня Перемоги, Міжнародний день захисту дітей, Міжнародний день пам’яті чорнобильців 26 квітня, Дня ліквідаторів 14 грудня, Дня села, Дня інваліда в сумі до 500 грн. на кожну особу.

Виконавець: виконком та депутати сільської ради

 

4.6 Надавати матеріальну допомогу жителям села

- при народженні дитини в розмiрi – 1000,00 гривень при умові, що дитина буде зареєстрована по місцю проживання в с. Святопетрівському в термін до двох місяців з дня народження .

- на поховання жителів села в розмiрi – 500,00 грн.;

- по хворобі в розмірі – до 1000,00 грн. (від типу хвороби);

- реабілітація після операції (операція) в розмірі – до 5000,00 грн. (в залежності від типу операції);

- тяжкий матеріальний стан в розмірі – 300,00 грн;.

- мобілізованим, учасникам бойових дій – 1000 грн.;

ліквідаторам ЧАЕС І та ІІ категорії – 1000 грн.;

- з метою покращення екологічної ситуації в населеному пункті та поліпшенням санітарного стану в селі, враховуючи Положення Закону України «Про відходи» від 05.03.1998, вирішення питання збирання, транспортування утилізації побутових відходів – видавати по 2 пакети для збору сміття щомісячно громадянам с. Святопетрівське, які належать до відповідних категорій: - інвалідам ВВВ, інвалідам – І, ІІ, та ІІІ груп, учасникам війни та дітям війни, прирівняним до учасників ВВВ, чорнобильцям – ліквідаторам І-ІІ категорії;

- з метою підтримки родин військовозобов’язаних та резервістів, які перебувають на зборах, та у разі оголошення мобілізації продовжують перебувати на зборах, - сплачувати за рахунок загального фонду бюджету Святопетрівської сільської ради комунальні послуги (утримання будинку та прибудинкової території, водопостачання та водовідведення) за період перебування на зборах, за умови надання підтверджуючих документів та видача мішків для збирання сміття в кількості 2 пакетів;

- з метою матеріальної підтримки жителів села у випадку стихійного лиха (пожежі, підтоплення) виділяти одноразову матеріальну допомогу до 10000,00 грн. (при наявності відповідних документів; актів пожежної служби та актів депутатів в/о).

Матеріальна допомога видається після звернення громадян один раз на рік.

Виконавець: виконком сільської ради

 

4.7 Виписка періодичних видань для категорій зазначених в пункті 4,2 в розмірі 200 грн. на рік на одну особу.

Виконавець: виконком сільської ради

          4.8 Враховуючи, що відповідно до Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах затвердженого наказом Мінсоцполітики від 31.03.2016 року № 318 та для покращення роботи з сім`ями, які опинилися в складних життєвих обставинах   -  ввести  фахівця із соціальної роботи.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                 А.М. Овсієнко

 

 

«Затверджено»

   рішенням ХХХІІсесії

Святопетрівської сільської ради

VІІ скликання

№  1123 від 22. 12. 2017 року

 

 

 

 

СIЛЬСЬКА ПРОГРАМА «ТУРБОТА»

на 2018  р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с.Святопетрівське                                                                                                                               2017 рік

Популярні новини